XXIII Spotkania ze Sztuką Wielkanocną Puszczy Białej – zaproszenie

Samorząd Gminy Pułtusk, Muzeum Regionalne w Pułtusku i Stowarzyszenie „Puszcza Biała – Moja Mała Ojczyzna” zapraszają na XXIII Spotkania ze Sztuką Wielkanocną Puszczy Białej, które odbędą się 9 kwietnia (sobota) 2022 r. w godz. 9:00-12:00 w Centrum Dziedzictwa Kulturowego przy ul. Rynek 13.

W programie:

• kiermasz regionalnego rękodzieła ludowego
  • warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych:
    – palmy wielkanocne
    – pisanki wyklejane sitowiem

Wszystkie materiały (z wyjątkiem wydmuszek i patyczków do palemek) zapewniają organizatorzy.

Na jasnozielonym tle z motywem wyklejanek kurpiowskich tekst: Samorząd Gminy Pułtusk, Muzeum Regionalne w Pułtusku, Stowarzyszenie Puszcza Biała - Moja Mała Ojczyzna zapraszają na: XXIII SPOTKANIA ZE SZTUKĄ WIELKANOCNĄ PUSZCZY BIAŁEJ, 9 kwietnia 2022 r. (sobota), godz. 9:00-12:00, Centrum Dziedzictwa Kulturowego, ul. Rynek 13. W programie: kiermasz regionalnego rękodzieła ludowego, warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych: palmy wielkanocne, pisanki wyklejane sitowiem. Wszystkie materiały (z wyjątkiem wydmuszek i patyczków) zapewniają organizatorzy. U góry na środku logotypy organizatorów.
XXIII Spotkania ze Sztuką Wielkanocną Puszczy Białej – plakat