#zostanwdomu z Muzeum Regionalnym w Pułtusku

Szanowni Państwo!

W związku z zamknięciem ekspozycji Muzeum Regionalnego w Pułtusku związanym z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce, a mającym na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2, chcemy zrekompensować Państwu brak możliwości odwiedzenia nas w tym trudnym czasie i codziennie staramy się być z Państwem na platformie społecznościowej Facebook, gdzie zamieszczamy informacje na temat naszych zbiorów, prezentujemy niektóre zabytki, polecamy interesujące strony, a także zachęcamy do kreatywnego spędzania czasu z Muzeum – udostępniliśmy już kilka plansz do kolorowania i szykujemy kolejne propozycje zabaw dla najmłodszych.

Plansze do pobrania w pliku pdf: Kolorowanki Muzeum Regionalnego w Pułtusku

Łamigłówki meteorytowe: Meteoryt Pułtusk łamigłówki

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku: Muzeum Regionalne w Pułtusku , klikania: Lubię to!, komentowania i udostępniania naszych wpisów.

Głównie pracując zdalnie dołączamy i popieramy akcję #zostanwdomu

oraz życzymy Państwu dużo zdrowia!

Dyrektor i pracownicy Muzeum Regionalnego w Pułtusku