WIERZBA dla cyklu filmów „Pułtusk przez wieki”

Z radością przyjęliśmy wiadomość, że projekt pt. „Pułtusk przez wieki” – cykl filmów o historii miasta dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci zajął I MIEJSCE w XV edycji konkursu „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – WIERZBA” w kategorii „Muzea w sieci”.

Wyniki konkursu

Projekt realizowany był we współpracy z Telewizją Internetową PułtuskNEWS. Filmy cały czas można obejrzeć na kanale PułtuskNEWS w serwisie YouTube.

Zapowiedź cyklu

Jest to nasza druga nagroda w konkursie „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – WIERZBA”. W 2020 roku I miejsce w kategorii „Projekt otwarty” zajął projekt „O wolną i niepodległą Polskę” – spektakl teatralny w 70. rocznicę pokazowego procesu młodzieży w kinie Narew w Pułtusku dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży.