Weekend seniora z kulturą – zaproszenie

Muzeum Regionalne w Pułtusku w ramach akcji 60+Kultura zaprasza seniorów do bezpłatnego zwiedzania stałych ekspozycji w dniach 27-29.09.2019 r.

Ponadto w piątek 27.09.2019 o godz. 12:00 odbędzie się wykład prof. dr hab. Radosław Lolo, pt. „Unia Lubelska: perspektywa jubileuszowa”, na który zapraszamy zainteresowanych w każdym wieku. Spotkanie odbędzie się w kamienicy przy ul. Rynek 36.

Natomiast w sobotę 28.09.2019 r. o godz. 10:00 rozpocznie się wycieczka po Pułtusku z pracownikiem Muzeum. Do grupy może dołączyć każdy, niezależnie od wieku.

Szczegóły na plakacie poniżej. Zapraszamy!