Wakacje z Muzeum Regionalnym w Pułtusku – podsumowanie

W lipcu Muzeum Regionalne w Pułtusku zorganizowało zajęcia dla dzieci i młodzieży, które miały zarówno pobudzać ich kreatywność i zdolności manualne, jak i zachęcać do poznawania bogatej historii Pułtuska.

Dla dzieci w wieku 6-10 lat odbyły się dwa spotkania w ramach warsztatów ceramicznych poprowadzone przez animatorów Danutę i Piotra Bożków oraz dwa spotkania plastyczne, które poprowadziła artysta-plastyk Kamila Popko. Młodzież z zaangażowaniem wzięła udział w pokazie i warsztatach z kołodziejstwa, które przygotował i przeprowadził stolarz-kołodziej Krzysztof Frankowski oraz w dwóch spotkaniach plastycznych pod kierunkiem Kamili Popko.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: