V Pułtuska Noc Muzeów – zapraszamy!

Już 20 maja 2017 r. odbędzie się V edycja Pułtuskiej Nocy Muzeów. Oprócz zwiedzania ekspozycji Muzeum Regionalnego w Pułtusku, a także piwnic jezuickich pod Wzgórzem Abrahama, serdecznie zapraszamy do „Małego Muzeum Kina” oraz do „Muzeum Fryzjerstwa”! W programie imprezy również projekcje filmowe „Matterhorn” oraz „Sens życia oraz jego brak”. Dla najwytrwalszych uczestników Pułtuskiej Nocy Muzeów możliwość wzięcia udziału w losowaniu upominków! Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!