Uroczystość wręczenia nagród w konkursie XIV Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – WIERZBA

W poniedziałek 14 września 2020 roku w amfiteatrze Muzeum Wsi Radomskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu XIV Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – WIERZBA przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

Muzeum Regionalne w Pułtusku zdobyło I miejsce w kategorii Projekt Otwarty za projekt:  „O wolną i niepodległą Polskę” – spektakl teatralny w 70. rocznicę pokazowego procesu młodzieży w kinie Narew w Pułtusku dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży. O wspólnym sukcesie wielu osób i instytucji pisaliśmy TUTAJ.

W uroczystości uczestniczył Burmistrz Miasta Pułtusk Pan Wojciech Gregorczyk, Dyrektor Muzeum Regionalnego Pan Andrzej Popowicz, koordynator zwycięskiego projektu Pani Monika Żebrowska oraz reżyser spektaklu Pan Grzegorz Milczarczyk.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu.

Galeria zdjęć dzięki uprzejmości PułtuskNEWS.