Szczegóły na temat otwarcia Muzeum

W związku z uchyleniem zakazu działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą, Muzeum Regionalne w Pułtusku wprowadziło procedury i podejmuje działania mające na celu zapewnienie jak największego bezpieczeństwa zarówno dla zwiedzających, jak i pracowników instytucji.

Termin otwarcia naszych ekspozycji

czwartek 7 maja 2020 r.

Przed wejściem na ekspozycje prosimy o zapoznanie się z Regulaminem zwiedzania Muzeum.
W czasie występowania epidemii jego przestrzeganie jest bezwzględnie konieczne.

Wśród nowych zasad Regulaminu zwracamy uwagę na następujące:

• Zwiedzanie ekspozycji jest możliwe tylko z zasłoniętymi ustami i nosem.
  • Przed wejściem na ekspozycję każdy zwiedzający obowiązany jest dokonać dezynfekcji rąk w miejscu do tego wyznaczonym.
  • Na ekspozycjach w wieży ratuszowej może przebywać jednocześnie maksymalnie 7 osób zwiedzających.
  • Na ekspozycjach w kamienicy przy ul. Rynek 36 mogą przebywać jednocześnie maksymalnie 4 osoby zwiedzające.
  • W trakcie zwiedzania obowiązuje zachowanie dystansu między osobami – minimum 2 metry.
  • W dni występowania zwiększonego natężenia ruchu zwiedzających ekspozycje Muzeum pracownicy obsługujący sale zobowiązani są do wprowadzenia przerwy technicznej na wietrzenie i dezynfekcję pomieszczeń w godz. 13:00–14:00.

Szczegóły: TYMCZASOWY REGULAMIN ZWIEDZANIA

Cieszymy się, że będziemy mogli ponownie gościć Państwa  na naszych wystawach stałych.

W okresie od 1 maja do 30 września Muzeum Regionalne w Pułtusku czynne:

wtorek – piątek           w godz. 10:00 – 16:30

sobota  – niedziela     w godz. 10:00 – 18:00