PUŁTUSK PRZEZ WIEKI – ODC.6 – Bitwy pod Pułtuskiem w epoce napoleońskiej – Kultura w sieci

Zapraszamy na szósty odcinek cyklu „Pułtusk przez wieki”. Tym razem bitwy napoleońskie pod Pułtuskiem. Z kamerą PułtuskNEWS odwiedziliśmy wiele miejsc w Pułtusku i jego okolicach, w których odbywały się omawiane wydarzenia. Usłyszymy też głos z przeszłości – uczestnik bitwy podzieli się swoimi wspomnieniami z grudnia 1806 roku. Zapraszamy na kanał PułtuskNEWS w serwisie YouTube.
Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.