PUŁTUSK PRZEZ WIEKI – ODC.4 – Jezuici w Pułtusku – Kultura w sieci

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu „Pułtusk przez wieki”. Tym razem opowiadamy o wspaniałej i nieco zapomnianej historii pułtuskiej edukacji. Nasz Gość, prof. Radosław Lolo, jak zawsze w sposób niezwykle zajmujący, przybliża dzieje kolegium jezuickiego. Z kamerą PułtuskNEWS spacerujemy po miejscach związanych z jezuitami. Wyjaśniamy też kilka tajemnic!
Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.