PUŁTUSK PRZEZ WIEKI – ODC.3 – Cechy rzemieślnicze – Kultura w sieci

Trzeci odcinek serii „Pułtusk przez wieki” to kolejna podróż przez historię, w jaką zabieramy Państwa wspólnie z kamerą PułtuskNEWS. Tym razem przybliżamy dzieje cechów rzemieślniczych w Pułtusku i prezentujemy zabytki z nimi związane z kolekcji Muzeum. Muzealia, które w większości na co dzień przechowywane są w magazynach, tutaj doskonale ilustrują specyfikę funkcjonowania cechów. Cieszymy się, że w taki sposób możemy je Państwu pokazać.
Zapraszamy do oglądania.
Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci. Cykl programów zapewnia dostępność dla osób niepełnosprawnych.