PUŁTUSK PRZEZ WIEKI – ODC.2 – W średniowiecznym Pułtusku – Kultura w sieci

Zapraszamy serdecznie do oglądania drugiego odcinka cyklu PUŁTUSK PRZEZ WIEKI, pt. „W średniowiecznym Pułtusku”. Tym razem z kamerą Pułtusknews odwiedzamy wieżę ratuszową, gdzie  archeolog Dorota Stabrowska opowiada, jak wyglądał Pułtusk i jak żyli jego mieszkańcy 700 lat temu. Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci. Cykl programów zapewnia dostępność dla osób niepełnosprawnych.