PUŁTUSK PRZEZ WIEKI – ODC.1- Najstarsze ślady osadnicze w okolicach Pułtuska – Kultura w sieci

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka serii „Pułtusk przez wieki”, pt. „Najstarsze ślady osadnicze w okolicach Pułtuska”. Przez ciekawą i nieznaną historię pierwszych osadnictw w naszym rejonie przeprowadzi nas archeolog Jakub Affelski z Pracowni Archeologiczno-Konserwatorskiej „Szpila” oraz archeolog Beata Jurkiewicz. Odwiedzamy wraz z nimi stanowiska archeologiczne, które zmieniają bieg historii. Gospodarzem programu jest Monika Żebrowska. Cykl powstał we współpracy z Telewizją Internetową PułtuskNEWS. Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci. Cykl programów zapewnia dostępność dla osób niepełnosprawnych.