Meteoryt Pułtusk – 150 lat po spadku – wykład inaugurujący Rok Jubileuszu

Burmistrz Miasta Pułtusk, Muzeum Regionalne w Pułtusku wraz z Polskim Towarzystwem Meteorytowym i Akademią Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku serdecznie zapraszają na wykład dr Jadwigi Białej pt. „Meteoryt Pułtusk – 150 lat po spadku” inaugurujący obchody roku Jubileuszu spadku największego na świecie deszczu meteorytów kamiennych.

Wykład odbędzie się 30 stycznia 2018 r. o godz. 12:00 w sali wykładowej Auditorium Maximum Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, przy ul. Daszyńskiego 17.

Ilość miejsc ograniczona.

Rezerwacja dla grup: Muzeum Regionalne, tel. 23 692 51 32