Komunikat o czasowym zamknięciu ekspozycji

W związku z podjęciem kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu instytucji kultury, w tym muzeów. W związku z powyższym od 12 marca 2020 r. ekspozycje Muzeum Regionalnego w Pułtusku nie będą udostępniane do zwiedzania.

Jednocześnie w celu uzyskania informacji turystycznej zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr 23 692 51 32, drogą mailową na adres: informacjaturystyczna@pultusk.pl lub poprzez profil Muzeum na Facebooku.