Jubileuszowa wystawa „140-lecie OSP Pułtusk 120-lecie Orkiestry Dętej OSP Pułtusk”

Serdecznie zapraszamy na wystawę czasową zorganizowaną z okazji 140. rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Pułtusku i 120. rocznicy założenia Orkiestry Dętej OSP Pułtusk.

Wystawa będzie dostępna do zwiedzania od soboty 27 czerwca 2020 r. od godz. 10:00 w kamienicy przy ul. Rynek 36.

Przed odwiedzinami bardzo prosimy o zapoznanie się z tymczasowym regulaminem zwiedzania:

Tymczasowy regulamin zwiedzania