Grudniowe Inspiracje Muzealne: „Święta w Afryce”

Burmistrz Miasta Pułtusk oraz Muzeum Regionalne w Pułtusku zapraszają młodzież szkół gimnazjalnych oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie pt.: „Święta w Afryce”.

Naszym gościem będzie Michał Synowiec – wieloletni podróżnik oraz organizator wypraw po Afryce, który przeniesie nas w nieznany świat czarnego kontynentu. Zapraszamy 20 grudnia 2017 r. o godz. 11:00 do kamienicy przy ul. Rynek 36.

WSTĘP WOLNY

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zorganizowane grupy szkolne prosimy o potwierdzenie przybycia na spotkanie pod nr tel. 23 692 51 32.