Ferie zimowe z MRP – Spacer po mieście z quizem

Podczas drugich zajęć w ramach ferii zimowych, które odbyły się w piątek 14 lutego 2020 r., dzieci z Pułtuska oraz z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ignacego Mościckiego w Winnicy wzięły udział w spacerze po mieście poprowadzonym przez zaprzyjaźnionego z Muzeum przewodnika turystycznego Konrada Rejtnera. Przekazał on wiele interesujących wiadomości i ciekawostek na temat Pułtuska. Spacer miał charakter edukacyjny i przygotowywał do quizu, w którym na koniec spotkania mogli wziąć udział wszyscy chętni. Dzieci, które zapamiętały ze spaceru najwięcej szczegółów i wykazały swoją wiedzę podczas konkursu, otrzymały drobne upominki ufundowane przez Muzeum Regionalne w Pułtusku.