Ferie zimowe z Muzeum Regionalnym w Pułtusku: „W angielskiej wiosce”

W piątek 1 lutego 2019 r. odbyły się warsztaty językowe, pt. „W angielskiej wiosce” poprowadzone przez zaproszoną nauczycielkę języka angielskiego, Katarzynę Mroziewicz. Uczestnicy zajęć poznali zwroty i słówka związane z życiem na wsi. Dzięki wyświetlonym filmom dzieci mogły lepiej poznać typową angielską wieś, by potem móc rozwiązać przygotowane przez prowadzącą zadania. Ostatnim etapem zajęć było wspólne przygotowanie plakatu dotyczącego życia na wsi i w mieście.